Startlap | Impresszum | Kapcsolat | Jelentkezés

Németországi álláslehetoségek

Német partnerünk számára keresünk,
megbízható munkatársakat

Vízvezeték szerelok

Bruttó 14,50 EUR/óra (alapbér) + nettó 6,00 EUR /ledolgozott óra (kiküldetési hozzájárulás)
Ami az Ön feladata lesz:

- Kazánok és futotestek beszerelése és üzembe helyezése
- Minden, ami a fürdoszoba és a wc szaniter bekötéséhez és üzembe helyezéséhez tartozik
- Klímaberendezések beszerelése és javítása
- Magabiztos fellépés az építkezéseken és a magánügyfeleknél egyaránt
- Önálló munkavégzés terv- és muszaki rajz alapján

Amivel Ön rendelkezik:

- Befejezett víz-, gáz-, futésszereloi végzettség, vagy egyéb releváns végzettség
- Legalább 3 éves munkatapasztalat
- Tapasztalat a futés és a szaniter berendezések bekötésében és üzembe helyezésében
- Német nyelv ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenorzünk
- Utazási hajlandóság Németország területén, lehetoség szerint saját gépkocsi (a legtöbb esetben szükséges)
- Rugalmasság a munkaidot és a munkavégzés helyét illetoen
- Teljes mértéku megbízhatóság és lelkiismeretesség a munkavégzése során

Bérezés:
- Az Ön elkötelezettségét egy átlag feletti jövedelemmel honoráljuk:
2300 EUR Bruttó + 900 EUR Nettó

Amit biztosítunk az Ön számára:
. Legális, bejelentett németországi munkahely
. Határozatlan ideju szerzodés közvetítoi díjak nélkül
. Teljes munkaidos foglalkoztatás
. Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás
. Szállás megszervezése a munkavégzés helyén
. Hetente eloleg
. Magyar anyanyelvu kapcsolattartó személy

Villanyszerelok

Bruttó 13,75 EUR/óra (alapbér) + nettó 6,00 EUR /ledolgozott óra (kiküldetési hozzájárulás)

. Régi és új épületek villamosvezetékeinek felújítása
. Épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése muszaki rajz és a VDE biztonsági eloírása alapján
. Kapcsolószekrények kábelezése
. Tuzjelzok, biztonsági berendezések beszerelése
. Napelem panelek beszerelése
. Karbantartás, javítás és felújítás
. Általános villanyszerelési munkák
. Képzettség és tapasztalat szerint ügyfeleknél történo munkavégzés

. Befejezett villanyszereloi végzettség, vagy egyéb releváns végzettség
. Legalább 5 éves munkatapasztalat
. Német nyelv ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenorzünk
. Utazási hajlandóság Dél-Németország területén, lehetoség szerint saját gépkocsi (a legtöbb esetben szükséges)
. Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

Bérezés:
2100 EUR Bruttó + 900 EUR Nettó

Festo Mázoló Tapétázó

Bruttó 13,50 EUR/óra (alapbér) + nettó 5,50 EUR /ledolgozott óra (kiküldetési hozzájárulás)

. Külso- és belso felületek festése és mázolása
. Tapétázás
. Alapozás, glettelés, javítás, felület-kiegyenlítés
. Vakolási munkálatok
. Parkettázás, melegburkolás
. Szigetelés elkészítése

. Befejezett festo, mázoló, tapétázó végzettség, vagy egyéb releváns végzettség
. Hoszigetelo rendszerekben (WDVS) való tapasztalat (nem elvárás, de elonyt jelent)
. Német nyelv középfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos intervjúval ellenorzünk
. Utazási hajlandóság Németország területén, lehetoség szerint saját gépkocsi (a legtöbb esetben szükséges)
. Rugalmasság a munkaidot és a munkavégzés helyét illetoen
. Teljes mértéku megbízhatóság és lelkiismeretesség önálló munkavégzése során
. Motiváció

Bérezés:
2050 EUR Bruttó + 800 EUR Nettó

Eészségügyi Szak és Segéd Ápolók

Bruttó 22,00 EUR/óra (alapbér) + nettó 15,00 EUR /nap (kiküldetési hozzájárulás)

. Betegek átfogó alap- és terápiás ellátása
. Betegek ápolása orvosi utasítás alapján
. Betegek gyógyszerrel való ellátása
. Ápolási dokumentáció vezetése
. Asszisztensi feladatok ellátása
. A lakók gondozása és segítése a napi teendok ellátásában, illetve kapcsolattartás a hozzátartozókkal
. Munkafolyamatok megszervezése
. Segédápolói személyzet irányítása

. Befejezett egészségügyi szakápolói vagy ápolói végzettség
. Német honosítás (Anerkennung/Urkunde)
. További szakirányú aneszteziológus vagy intenzívápolói végzettség elony
. Német nyelv középfokú ismerete (különös tekintettel a szaknyelvre), amelyet telefonos interjúval ellenorzünk
. Hajlandóság muszakban végzett munkára
. Nyitottság szakmai továbbképzésre
. felhasználó szintu IT ismeretek
. Magas fokú szociális kompetencia
. Segítokész hozzáállás a rászorulókhoz
. Felelosségtudat és alapos munkavégzés
. Elkötelezettség és lelkesedés

Bérezés:
3500 EUR Bruttó + 15 EUR/nap Nettó
pótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap: 100%

Kérjük, hogy fényképes részletes önéletrajzát, legyen szíves az alábbi e-mail címre küldeni!
A részletek, mint iskolai végzettségek, munkahelyek, képesítések, vezetői engedélyek nagyon fontosak.

anita.francz@hungarojob.com

ANITA FRANCZ
HR - Manager
Hungaro Job GmbH

MOST JELENTKEZEM
Kérem töltse ki a * jelölt mezõket. (kötelezõ)
Név*
E-Mail cím*
Az Ön üzenete* (Maradék karakter: 2500)
Biztonsági kód!
 új Kód | Kód meghallgat

DWFormgenerator 7.5.0